Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Váš uživatelský komfort. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek.
SOUHLASÍM
05.06.2020 11:00 - 06.06.2020 23:00
Veteránem Českým rájem - JEDEME !

Tradiční setkání spojené s výletními jízdami krajem Českého ráje. Akce je vypsána pouze pro stroje vyrobené do roku 1945 včetně.

Za dané situace a vzhledem ke krátké době na přípravu se setkání uskuteční ve zjednodušené formě. 

Setkání začíná páteční výletní jízdou okolím Jičína. Sraz účastníků je do 11:00. Po obědě společně odstartujeme na výletní trasu.

Sobotní jízda startuje v 10:00 přímo z areálu kempu Rumcajs. Výstava strojů na Valdštějnově náměstí se neuskuteční z důvodu možné koncentrace velkého množství lidí a bude nahradena pouze průjezdem historických vozidel městem. Dále pak bude jízda pokračovat podle předem připraveného itineráře. Celková délka trasy je cca 95km Návrat vozidel do kempu v Jičíne se očekává mezi 17:00 a 18:00.

Vzhledem k tomu, že letošní ročník je připravován vyloženě jako výletní jízda a setkání přátel, nebudou se vyhlašovat žádné výsledky. Po dojezdu do cíle pak plynule přejdeme do volné zábavy. 

 Nedělní spanilá jízda se nekoná - vstávat tedy může každý dle potřeb :)

Stravování po celou dobu akce je individuální dle nabídky restaurace v kempu, případně na trase. Itinerář bude obsahovat vytipovaná stravovací zařízení. Ubytování v kempu v chatách, případně ve vlastním stanu, nebo karavanu. V omezené míře je k dispozici ubytování v motelu - rovněž přímo v areálu kempu. Objednávat lze už nyní - přímo u nového provozovatele rastaurace a kempu. Telefonní čísla a e-mail adresy jsou v sekci „Kontakty“

Startovné se nevybírá

Podmínkou účasti je odeslání přihlášky vyplněné v on-line formuláři a účast s vozidlem do r.v. 1945.

On-line přihlášku k účasti na akci Veteránem Českým Rájem zašlete nejdéle

do 31. května 2020.

 

 

Pravidla akce

Soutěž a a jízdy pořádané VCC při AMK Jičín se jedou za plného silničního provozu. Řidiči - účastníci jsou proto povinni dodržovat veškerá pravidla provozu na pozemních komunikacích. Vozidla musí splňovat technické podmínky pro provoz, být vybavena platnou RZ (dříve SPZ) nebo ZRZ pro historická vozidla a příslušnými doklady. Řidič rovněž musí mít doklad zaplacení zákonného pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, které se bude účastnit akce. Uvedené doklady je účastník povinen předložit při registraci k soutěži. Bez předložení dokladů nebude umožněna účast v soutěži. Do soutěže nebudou připuštěny repliky, stavby a upravná vozidla (tuning). V případě pochybností předem konzultujte možnost účasti s pořadatelem prostřednictvím e-mailu: vccjicin@seznam.cz

Potvrzením tohoto textu (odesláním přihlášky) řidič prohlašuje, že je mu známo, že se akce účastní výlučně na své vlastní riziko, odpovídá za škody způsobené jiným účastníkům, nebo třetím osobám. Zároveň prohlašuje, že po pořadateli nebude uplatňovat jakoukoli náhradu za utrpené škody. To se netýká škod, prokazatelně způsobených pořadatelem.

Vzhledem k velkému zájmu o účast si pořadatel vyhrazuje právo odmítnout přihlášku. 

Motocyklisté jsou za jízdy povinni používat ochrannou přilbu.

Partneři