Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Váš uživatelský komfort. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek.
SOUHLASÍM
24.06.2022 - 26.06.2022
Loukotě a řemeny v Jičíně pro vozidla do r.v. 1918 a řemenové motocykly

Pokud máte blízko ke starým strojům a obzvláště motorovým vozidlům z doby před 1. světovou válkou, přijeďte se podívat do Jičína, nebo na trasu, kudy budeme projíždět. Možná, že příští rok už pojedete Loukotě a řemeny, nebo i dálkovou Acetylenovou jízdu s námi - a věřte, že nebudete první...

……anebo jedete už letos?

Již šestnáctý ročník setkání a jízdy pod názvem Loukotě a řemeny v Jičíně se pojede opět začátkem léta - ve dnech 24. - 26. června 2022 - pochopitelně pokud situace kolem covid19 dovolí.

Samotná akce Loukotě a Řemeny zůstává ve stejném formátu, jak jsme zvyklí z minulých let - začínáme v pátek ve 21:30 noční jízdou Jičínem za svitu acetylenových reflektorů, v sobotu a neděli pohodové jízdy krajinou Českého Ráje.

Stravování po celou dobu akce je individuální dle nabídky restaurace v kempu, případně na trase. Propozice budou obsahovat vytipovaná stravovací zařízení.

Ubytování v kempu v chatách, případně ve vlastním stanu, nebo karavanu. V omezené míře je k dispozici ubytování v motelu - rovněž přímo v areálu kempu. V okolí, v pěší dostupnosti, je několik penzionů a hotelů pro náročnější účastníky. Veškeré ubytování si každý účastník rezervuje sám, přímo v ubytovacím zařízení. Telefonní čísla a e-mail adresy jsou v sekci „Kontakty“

Parkování historických vozidel je přes noc zajištěno na hlídané ploše, přívěsy a doprovodná vozidla parkují přímo v kempu bezplatně. Obytné automobily a karavany podléhají poplatkům podle ceníku kempu.

Akce pořádána výhradně pro automobily do roku výroby 1918 a motocykly s pohonem na řemen bez rozdílu stáří.

Repliky a přestavby nepřijímáme!

Podmínkou účasti je včasné odeslání přihlášky vyplněné v on-line formuláři a úhrada startovného do 31. května 2022.  

 

Pravidla akce

Soutěž a a jízdy pořádané VCC při AMK Jičín se jedou za plného silničního provozu. Řidiči - účastníci jsou proto povinni dodržovat veškerá pravidla provozu na pozemních komunikacích. Vozidla musí splňovat technické podmínky pro provoz, být vybavena platnou RZ (dříve SPZ) nebo ZRZ pro historická vozidla a příslušnými doklady. Řidič rovněž musí mít doklad zaplacení zákonného pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, které se bude účastnit akce. Uvedené doklady je účastník povinen předložit při registraci k soutěži. Bez předložení dokladů nebude umožněna účast v soutěži. Do soutěže nebudou připuštěny repliky, stavby a upravná vozidla (tuning). V případě pochybností předem konzultujte možnost účasti s pořadatelem prostřednictvím e-mailu: vccjicin@seznam.cz

Potvrzením tohoto textu (odesláním přihlášky) řidič prohlašuje, že je mu známo, že se akce účastní výlučně na své vlastní riziko, odpovídá za škody způsobené jiným účastníkům, nebo třetím osobám. Zároveň prohlašuje, že po pořadateli nebude uplatňovat jakoukoli náhradu za utrpené škody. To se netýká škod, prokazatelně způsobených pořadatelem.

Vzhledem k velkému zájmu o účast si pořadatel vyhrazuje právo odmítnout přihlášku. V takovém případě bude pochopitelně vráceno již uhrazené startovné.

Motocyklisté jsou za jízdy povinni používat ochrannou přilbu.

Odesláním přihlášky účastník výslovně souhlasí se zpracováním osobních údajů pro účely evidence účastníků v souvislosti s akcemi pořádanými VCC Jičín.  

Startovné:

Startovné za automobil je stanoveno na 1.600,-Kč,  motocykleta 1.200,-Kč při platbě převodem na účet v předepsaném termínu. Platba na místě při registraci 1.800,-/1.400,-Kč 

Účet pro zaslání startovného (nejdéle do 10. června)  KB Jičín č. účtu: 1332541/0100 Do sdělení pro příjemce uveďte příjmení řidiče.

Partneři