Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Váš uživatelský komfort. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek.
SOUHLASÍM
28.10.2022 09:15 - 28.10.2022 17:00
Klubový výlet - 28. října

Předpovědi počasí naznačují, že v pátek 28. října by mělo být pěkné počasí, rozhodli jsme se  proto připravit patrně poslední letošní klubový výlet. Jako cíl bylo zvoleno

Veterán muzeum v Radovesnice II.    https://www.muzeumradovesnice.cz/

Pokud bude počasí opravdu přát, bude možné zařadit ještě muzeum traktorů, stabiláků a další zemědělské techniky v Chotouni http://www.veterantraktory.cz/ které je rovněž poblíž Kolína.  

Výlet je určen nejen pro členy našeho klubu, ale i pro příznivce historických strojů z řad veřejnosti. Vítaná je účast s vozidlem starším třiceti let, není to však podmínkou. Cíl je strávit příjemný tematický den. Během dne se zastavíme na oběd v některé z restaurací na trase. 

Orientační trasa:  https://mapy.cz/s/dagolujasu

Sejdeme se v 9:15 v kempu Rumcajs v Jičíně tak, abychom mohli v 9:30 odjet. Zájemce o účast na výletu prosím o zprávu na klubový mail.  Je pochopitelně možné se připojit i někde po cestě, prosím ale rovněž o zprávu. 

Za VCC Jičín se na vás těší Michal Geisler

 

 

 

 

Partneři